Po półtoramiesięcznej pracy na treningach w tym sezonie, przyszedł czas na przetestowanie swojej formy pływackiej z rówieśnikami z 27 innych klubów z małopolski i śląska, którzy licznie stawili się na „Zawodach Pływackich o Puchar Klubu Delfin” w Myślenicach. Wśród nich nie zabrakło zawodników Klubu „Optima” Skawina. Z 22 naszych zawodników najlepiej zaprezentowała się czwórka najmłodszych pływaków: Złoty medal w wyścigu na 25 metrów stylem dowolnym zdobyła 6 letnia Emilia Bętkowska , podobnie jej równolatek Wiktor Ślósarczyk. 7 letni Szymon Kutermak w tej samej konkurencji co młodsi koledzy zdobył srebrny medal. Srebrny medal ale w konkurencji 25 metrów w stylu klasycznym wywalczyła 8 letnia Amelia Krzyszkowska. Tuż za podium uplasowały się dwie nasze zawodniczki na 25 metrów stylem dowolnym Nicola Dutka-Wołoch i Kaja Tabor. W pierwszej „dziesiątce” w swoich kategoriach wiekowych uplasowali się: Wanda Laskowska (6 m. st. grzbietowym), Antoni Kondaszewski (8 m. st. klasycznym) Krystian Ślósarczyk (9 m. st. klasycznym), Wojciech Słowiński (9 m. st. grzbietowym), Filip Zięba (8 m. st. dowolnym), Joanna Kisielewska (7 m st. grzbietowym), Kornelia Manista (8 m. st. grzbietowym), Piotr Garstecki (7 m st. grzbietowym), Igor Klimas (9 m. st. klasycznym). Naszych barw bronili także Wiktor Durek, Amelia Kondaszewska, Adam Konka, Łucja Opyrchał, Aleksandra Płonka, Klaudia Sączek i Kacper Urban.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy udanych występów.

Klub wspiera finansowo

Logo MSiT1-12470.jpg1

Projekt współfinansowany ze środków budżetu Gminy Skawina

skawina-sercu-mila

slide2

previous arrow
next arrow
Slider

150 komentarzyComments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.