NABÓR DO SEKCJI PŁYWACKIEJ KLUBU SPORTOWEGO „OPTIMA” SKAWINA 2017/18

Zapraszamy  dzieci od 5 do 15 lat chcące uprawiać pływanie, do udziału w treningach w Klubie Sportowym „OPTIMA” Skawina.

O dziesięciu sezonów prowadzimy treningi z dziećmi i młodzieżą w Skawinie, rozwijając ich umiejętności pływackie i wdrażając do sportu wyczynowego. Wciągu tych lat wyszkoliliśmy bardzo dużą liczbę zawodników, która w znaczący sposób poprawiła swoje umiejętności pływackie. Spośród nich wyselekcjonowała się również grupa, która kontynuuje swoją karierę pływacką na wysokim poziomie w innych renomowanych klubach w Polsce.

Atutem prowadzonych przez nas zajęć jest fakt, że odbywają się one na wielu poziomach umiejętności od nauki i doskonalenia pływania, po profesjonalny trening, jak również to, że treningi odbywają się w ciągu pięciu dni w tygodniu.  Dzięki temu, każdy uczestnik znajdzie dogodną dla siebie formę oraz termin zajęć. Treningi prowadzi wykwalifikowana kadra trenerska i instruktorska w oparciu o nowoczesne formy i metody treningowe dopasowane do możliwości naszych podopiecznych. Zachęcamy naszych zawodników do zdrowej i uczciwej rywalizacji sportowej, biorąc udział w zawodach pływackich z dużymi sukcesami.

Zajęcia odbywają się na basenie Camena w Skawinie jeden, dwa lub trzy razy w tygodniu w grupach dobranych pod względem wieku i umiejętności.

Zapisy na zajęcia odbywają się drogą mailową – podając imię i nazwisko dziecka oraz datę urodzenia.
Kontakt z organizatorem:

tel: 606262218 lub 511437889

e-mail:optimaskawina@gmail.com

 

Klub wspiera finansowo

Logo MSiT1-12470.jpg1

Projekt współfinansowany ze środków budżetu Gminy Skawina

skawina-sercu-mila

slide2

 

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

 

96 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.