Nabór do sekcji sportowych Klubu Optima 2018/19

foka pomniejszona- bez tła_RGB

NABÓR DO SEKCJI SPORTOWYCH KLUBU „OPTIMA” SKAWINA W ROKU SZKOLNYM 2018/19

ZAPRASZAMY DZIECI W WIEKU OD 5 DO 15 LAT

SEKCJA PŁYWACKA.

bdr

Od kilkunastu sezonów prowadzimy treningi z dziećmi i młodzieżą w Skawinie, rozwijając ich umiejętności pływackie i wdrażając do sportu wyczynowego. W ciągu tych lat wyszkoliliśmy bardzo dużą liczbę zawodników, która w znaczący sposób poprawiła swoje umiejętności pływackie.

Atutem prowadzonych przez nas zajęć jest fakt, że odbywają się one na wielu poziomach umiejętności od nauki i doskonalenia pływania, po profesjonalny trening. Zajęcia, odbywają się w godzinach popołudniowych w ciągu pięciu dni w tygodniu, dzięki temu, każdy uczestnik znajdzie dogodną dla siebie formę oraz termin zajęć. Treningi prowadzi wykwalifikowana kadra trenerska i instruktorska w oparciu o nowoczesne formy i metody treningowe dopasowane do możliwości naszych podopiecznych. Zachęcamy naszych zawodników do zdrowej i uczciwej rywalizacji sportowej, biorąc udział w zawodach pływackich z dużymi sukcesami. Organizujemy również zawody wewnętrzne dla naszych zawodników, a także ogólnopolskie „Pływackie Mistrzostwa Skawiny”.

Zajęcia odbywają się na basenie Camena w Skawinie jeden, dwa lub trzy razy w tygodniu w poniedziałek, wtorek, czwartek w godzinach 16.00-18.00, w piątek 16.00-19.00 i w soboty 7.30-11.30.

Miesięczny koszt w roku szkolnym 2017/18 kształtował się następująco:

– raz w tygodniu godzina zegarowa 90 zł, godzina lekcyjna 70

– dwa razy w tygodniu godzina zegarowa 160 zł, godzina lekcyjna 130 zł

– trzy razy w tygodniu godzina zegarowa 190 zł

Cennik w roku szkolnym 2018/19 może nieco ulec zmianie.

Nabór do nowych grup odbędzie się w piątek 15.06.2018r lub 22.06.2018r o godzinie 19.10. lub po indywidualnym zgłoszeniu w innym terminie.

Harmonogram zajęć podamy zapisanym osobom pod koniec sierpnia mailowo.

Klub wspiera finansowo:

Logo MSiT1-12470.jpg1

Projekt zrealizowano ze środków budżetu Gminy Skawina

 

SEKCJA WROTKARSKA.

Rolkarze

Od czterech lat prowadzimy zajęcia w Krakowie w szkole podstawowej nr 53. Nasz klub posiada licencje Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. W sezonie letnim zajęcia prowadzone są na torze szkolnym, w parku w Skawinie lub wokół toru kajakowego Kolna, a zimowym w hali sportowej.

Podczas naszych treningów, kształtujemy technikę jazdy na rolkach, jak również ogólny poziom sprawności fizycznej. Treningi prowadzą wykwalifikowani trenerzy i byli zawodnicy wrotkarstwa oraz łyżwiarstwa szybkiego, stosując różnorodne formy i metody, które aktywizują dzieci i młodzież oraz motywują do polepszania własnych umiejętności jazdy na rolkach. Zajęcia odbywają się w grupach dobranych pod względem wieku i umiejętności uczestników.

Bierzemy udział w rywalizacji sportowej, startując w imprezach wrotkarskich, zarówno międzyklubowych jak i ogólnopolskich. Jesteśmy również organizatorem Pucharu Małopolski we Wrotkarstwie Szybkim oraz ogólnopolskich zawodów sportowych „Pokonaj Focha”

Wyjaśniając – jazda na wrotkach, to jest to samo, co jazda na rolkach. Nazwę wrotkarstwo, stosuje się przy jeździe wyczynowej, natomiast rolkarstwo to termin potoczny.

Koszt 10 zajęć – godzina zegarowa – w roku szkolnym 2017/18 wynosił 150 zł . Cennik w roku szkolnym 2018/19 może nieco ulec zmianie.

Podział na grupy odbędzie się na pierwszych zajęciach we wrześniu. Termin rozpoczęcia zajęć oraz harmonogram podamy pod koniec sierpnia zapisanym osobom mailowo.

Klub wspiera finansowo:

Logo MSiT1-12470.jpg1

NOWOŚĆ!!! ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE

Zajęcia hala

Zajęcia, które chcemy rozpocząć po raz pierwszy od połowy września 2018. Będą miały na celu w szczególności zwiększenie ogólnej sprawności psychoruchowej, która w znacznym stopniu wpływa na harmonijny rozwój i usprawnienie organizmu dzieci.

Co ważne, każdy z uczestników zajęć zostanie przebadany przez profesjonalnego rehabilitanta w Centrum Fizjoterapii i Terapii Manualnej RehaMedical, co ułatwi instruktorom prowadzącym zajęcia kierunek pracy z dziećmi oraz ujawni ich deficyty i mocne strony. Badania dadzą również rodzicom ogólną wiedzę o poziomie sprawności ich dziecka.

Zajęcia będą prowadzone w grupach 10 osobowych dobranych pod względem wieku i sprawności fizycznej z wykorzystaniem różnorodnych form ruchowych t.j. gry i zabawy, gry zespołowe, lekka atletyka, elementy gimnastyki sportowej i korekcyjnej, zajęcia aerobikowe i taneczne.

Koszt 10 zajęć – godzina zegarowa – wynosi 150 zł. Zajęcia będą się odbywać w hali sportowej CKIS w środy w godzinach 16.00-18.00.

Podział na grupy odbędzie się na pierwszych zajęciach we wrześniu. Termin rozpoczęcia zajęć oraz harmonogram podamy pod koniec sierpnia zapisanym osobom mailowo.

ZAPISY POPRZEZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

 

REGULAMIN K.S.”OPTIMA”: POBIERZ

DEKLARACJA CZŁONKOWSKA K.S. „OPTIMA”: POBIERZ

OŚWIADCZENIE RODO: POBIERZ

Kontakt z organizatorem:

tel: 606262218 lub 511437889       e-mail:optimaskawina@gmail.com

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.