SUKCESY ZAWODNIKÓW K.S.OPTIMA W VI PŁYWACKICH MISTRZOSTWACH SKAWINY

SUKCESY KLUBU OPTIMA W VI PŁYWACKICH MISTRZOSTWACH SKAWINY

W tegorocznej edycji Pływackich Mistrzostw Skawiny Klub Sportowy Optima Skawina reprezentowała rekordowa liczba 59 zawodników.  Łącznie zdobyli w nich 40 medali oraz wiele cennych miejsc tuż za podium i wartościowych wyników życiowych. Tak wspaniałe rezultaty przyczyniły się do wygranej naszego Klubu w klasyfikacji drużynowej, w której pokonaliśmy 15 zespołów z naszego województwa, jak również zaprzyjaźnionych klubów z województw podkarpackiego i śląskiego. Poniżej przedstawiamy indywidualne osiągnięcia naszych podopiecznych:

 

 

 

ZŁOTY MEDAL ZDOBYLI:

Maliszewski Szymon – 25m dowolny  czas: 32.53. i  25m grzbietowy  czas: 30.15.

Krupnik Zbigniew – 50m klasyczny 39.82

Piekarski Jakub – 50m klasyczny  43.29

Górski Cyprian – 50m klasyczny  42.60 25m motylkowy 18.83

Difazzio Daniela – 25m dowolny 20.13

Grabczan Weronika – 50m grzbietowy 40.71

Bętkowska Zuzanna  – 25m klasyczny 23.01

Richa Oliwia – 25m klasyczny 52.56

Gąsiorowska Karolina – 50m klasyczny 44.42 25m motylkowy 17.80

 

SREBRNY MEDAL ZDOBYLI:

Krupnik Szymon – 50m dowolny 28.84, 25m motylkowy 14.82

Cholewa Dominik -25m grzbietowy 28.61

Krupnik Zbigniew  – 50m grzbietowy 40.80

Piekarski Jakub – 50m grzbietowy  41.89

Mróz Wiktoria  – 25m dowolny  20.64

Adamus Kinga 50m dowolny 38.36

Guzik Maja -25m grzbietowy 23.60

Kociszewska Daria – 50m grzbietowy 45.84

Klimas Marcelina  – 50m grzbietowy  1:00.30

Krupnik Milena  – 50m klasyczny 52.20

 

BRĄZOWY MEDAL ZDOBYLI:

Cholewa Dominik – 25m dowolny  29.09

Sołtys Jakub – 50m dowolny 36.46 i 25m motylkowy 19.48

Blak Miłosz – 50m grzbietowy  42.74

Panek Oliwier – 50m grzbietowy 56.98

Paciorek Maciej – 50m grzbietowy 55.76

Ptak Kacper 50m – klasyczny  45.54

Maciążka Jakub –  50m klasyczny 58.07

Panek Dawid – 25m motylkowy 25.61

Bętkowska Zuzanna – 25m dowolny  21.07

Kołaczyk Antonina – 25m dowolny 35.73 i 25m grzbietowy 36.51

Mróz Wiktoria  – 25m grzbietowy 23.67

Latko Julia  – 50m grzbietowy 52.16

Kisielewska Joanna  – 25m klasyczny 31.95

Adamus Kinga – 50m klasyczny 48.97

Brzezińska Marcelina – 25m motylkowy 24.61

 

BARDZO DOBRE WYNIKI OSIĄGNĘLI:

25m stylem dowolnym – Winiarz Aldona IV miejsce,  Maciążka Maja VI m. Prochownik Kaja X m., Jasińska Małgorzata XV m.,

25m stylem dowolnym – Warias Mikołaj IV m., Karolak Igor V m., Kisielewski Kacper VI m.,

25m klasycznym –Marcinkowska Alicja VIII m., Płonka Martyna IX m., Kutermak Zuzanna X m.

25m grzbietowym – Płonka Aleksandra IV m., Durek Wiktor VI m., Winiarz Aldona IV m., Polus Weronika IX m., Hachorkiewicz Patrycja X m.,

50m dowolnym  – Budzeniusz Pola IV m, Sekuła Anna VI m., Czort Sebastian V m.

Gaweł Wojciech XIII m., Pierożek Anna.

50m klasycznym – Klimas Wiktor IV m., Piekarska Katarzyna V m.,

50 grzbietowy – Grabczan Maria IV m., Drechny Maciej IV m., Hojny Karol IV m., Klimas Julia VI m., Kotula Aleksandra VIII m., Kotula Maksymilian VI m.,

 

Wszystkim zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników.

Serdecznie dziękujemy za tak wspaniałe przygotowanie naszych zawodników trenerom: p. Ani Maciążce i p. Radkowi Ślęzakowi.

 

Projekt zrealizowano ze środków budżetu Gminy Skawina  

 

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.